Add cart
29.12.2021

Як правильно наносити гель-лак: покрокова інструкція для початківців

У майстрів-початківців завжди багато питань про покриття гель-лаком. Процедура популярна, робити її доводиться часто, важливо чітко розбиратися в технології, щоб все проходило швидко і без складнощів. Враховуючи, що технологічно нанесення гель-лаку дуже простий процес, можна й самостійно вивчити тонкощі та нюанси, виводячи свою роботу на високий рівень.

success

Підготовка нігтьової пластини

Для новачка важливе розуміння, що перш ніж покривати нігті декоративним шаром лаку, потрібно правильно підготувати пальці. Виконання манікюру вимагає дотримання низки правил, які не можна ігнорувати:

  • з нігтя необхідно ретельно видалити все старе покриття. Якщо це гель-лак, то тут не обійтися без машинки для маникюру і відповідної фрези, а якщо звичайний лак – підійде стандартна рідина для зняття;
  • кутикулу необхідно видалити. Це роблять або за допомогою насадок для фрезера, або використовуючи кусачки для нігтів. У будь-якому випадку ділянку, що наросла на пластину, потрібно підняти, використовуючи пушер або апельсинові палички для манікюру. При використанні нашкірниць (кусачок для кутикули) руки попередньо тримають у теплій воді або наносять спеціальний ремувер на шкіру, а з фрезером усі маніпуляції виробляються тільки сухою шкірою;
  • вільному краю нігтя створюють бажану форму ножицями або пилкою;
  • з поверхні пластини м'яким бафом знімають блиск і створюють шорстку поверхню для кращого зчеплення зі штучним матеріалом (це також можна робити за допомогою м'яких фрез на низьких обертах);
  • Перед процедурою нанесення гель-лаку не можна використовувати ні креми, ні олії.

udalenie-starogo-pokrytiya

udalenie-cutikuly

forma-svobodnogo-kraya

opilivanie-nogtey

Етапи нанесення гель-лаку для початківців

Коли нігті підготовлені до покриття, можна розпочинати процедуру. З обладнання обов'язково потрібна настільна лампа для манікюру для полімеризації покриття, без неї гель-лак просто не затвердіє. Чи буде це звичайна УФ, LED або гібридна лампа неважливо, від виду залежить тільки час, протягом якого потрібно витримувати кожен шар під світлом.

Технологія нанесення гель-лаку складається з таких етапів:

  1. Нанесенння праймеру для нігтів – спеціальної рідини для забезпечення кращого зчеплення гелевого шару та натуральної пластини. Якщо майстер бачить, що у клієнта підвищена жирність шкіри або потовиділення, додатково потрібна обробка знежирювачем для нігтів для підсушування поверхні.
  2. Перший шар – база. Вона наноситься тонким шаром і рівномірно розподіляється, не заходячи на шкіру. При необхідності вирівняти дрібні дефекти краще використовувати каучукову основу. Іноді на цьому етапі майстер вирішує взяти біогель для зміцнення нігтьової пластини. Щоб уникнути розтікання, сушать базу в лампі по 1-2 нігтя.
  3. Настає час основного матеріалу. Гель-лак зазвичай наносять у 2 шари з просушуванням кожного окремо. Для зняття дисперсійного фінішу використовують спеціальну рідину для зняття липкого шару з гель-лаку. Щоб у роботі не заважали ворсинки від вати, варто купити у спеціалізованому магазині гарні витратні матеріали – безворсові серветки для манікюра.
  4. У класичному виконанні без додаткових рішень з дизайну після кольору наносять топ. Від якості бази та топу для гель-лаку багато в чому залежить стійкість створеного покриття, тому їм потрібно приділити особливу увагу. Фінішним шаром обов'язково закрити всю поверхню, у тому числі запечатати торець вільного краю.

nanesenie

sushka

do-i-posle

По завершенню створення декоративного покриття варто подбати про шкіру – нанести олію для кутикули або скористатися зволожуючим кремом. Але робота майстра на цьому не закінчується – після клієнта всі апарати та використані інструменти потрібно почистити, дезінфікувати та стерилізувати.

АВТОР:

Автор статті - Рудакова Катерина Рудакова Катерина